Aktualności

zapraszamy
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z SZYMONEM NOWAKIEM, AUTOREM „DZIEWCZYN WYKLĘTYCH”Wednesday, 01 April 2015

Zapraszamy na spotkanie z autorem Szymonem Nowakiem, Anną Ordyczyńską (inicjatorką spotkania), gościem honorowym Władysławem Bajem oraz innymi zaproszonymi gośćmi.

więcej »
NOWY ADRES STRONYWednesday, 01 April 2015

 

Informujemy, że zmienił się adres strony internetowej Gminy Leżajsk. Dotychczasowy adres www.lezajsk.ug.gov.pl został zmieniony na: www.gminalezajsk.pl. Jednocześnie informujemy, że...

więcej »
informacja
VIII EDYCJA PLEBISCYTU "POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ"Monday, 30 March 2015

Ruszyła VIII edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Jeżeli chcesz podziękować policjantowi, który Ci pomógł zgłoś go do konkursu.

więcej »
stypendia
XIV EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCHTuesday, 24 March 2015

Rusza XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miast, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować.

więcej »
dsc 3433 th
XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNYFriday, 20 March 2015

W dniu 17 marca 2015 r. rozstrzygnięto  XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”.

więcej »
zapraszamy
GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA PRZEDSTAWIENIE: "OJ, CO TO SIĘ POROBIŁO"Thursday, 19 March 2015

Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej zaprasza na przedstawienie: "Oj, co to się porobiło".

więcej »
WYPRAWA W KRAINĘ CHEMII W ZESPOLE SZKÓŁ W WIERZAWICACHTuesday, 17 March 2015

Uczestnicy projektu "Chemia ciekawa - chemia bezpieczna" przygotowali nie lada niespodziankę dla naszych najmłodszych.

więcej »
"TARYFA PODKARPACKA" - PROMOCYJNY CENNIK BILETÓWTuesday, 17 March 2015

Od 1 marca 2015 r. na wszystkich trasach kolejowych w województwie podkarpackim będzie obowiązywał promocyjny cennik biletów – "Taryfa Podkarpacka".

więcej »
ngo
KONKURS MINISTERSTWA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI: „DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY DOSTĘPNOŚCI ZASOBÓW I SERWISÓW INTERNETOWYCH DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I SENIORÓW”Tuesday, 17 March 2015

Minister Administracji i Cyfryzacji ogłosił konkurs ofert na realizację zadania „Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów”.

więcej »
konkurs
KONKURS GRANTOWY RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!Tuesday, 17 March 2015

1 mln 700 tys. zł na granty czeka w ogólnopolskim konkursie mającym na celu uświadomienie problemu społecznego, jakim są bariery w dostępie do leków.

więcej »
20150226 095822small
SUKCES GIMNAZJALISTÓW Z GIEDLAROWEJMonday, 16 March 2015

26 lutego bieżącego roku odbył się w Łańcucie II etap Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tej edycji konkursu tematem przewodnim było życie i działalność arcybiskupa Felińskiego.

więcej »
DSC 0071small
JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA - DOBRE OCENY, 100% FREKWENCJA, ZAANGAŻOWANIE W PRACE SPOŁECZNE NAGRODZONEFriday, 13 March 2015

Kilkudziesięciu uczniów z Dębna, wyróżniających się wynikami w nauce i frekwencją na lekcjach, dostało bilety na mecz otwarcia mistrzostw świata w hokeju na lodzie w Krakowie.

więcej »
arimr logo
NABÓR WNIOSKÓW O PŁATNOŚCI DO GRUNTÓW ROLNYCH TAKŻE PRZEZ INTERNET Friday, 13 March 2015

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków o płatności do gruntów rolnych na 2015 rok – od poniedziałku 16 marca – informujemy o możliwości złożenia wniosku przez internet.

więcej »
pomoc
STYPENDIA DLA RODZIN DZIECI W CIĘŻKIM STANIE KLINICZNYMTuesday, 10 March 2015

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium w Stowarzyszeniu SPES.

więcej »
apple2 small
DYSTRYBUCJA OWOCÓWMonday, 09 March 2015

Wójt Gminy Leżajsk informuje, że po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Brzózie Królewskiej będzie rozdawał jabłka 13.03. br. (piątek).

więcej »
PRZETARG NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU KIA CARNIVALFriday, 06 March 2015

 

Wójt Gminy Leżajsk ogłasza II pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki KIA CARNIVAL 2,9 CRDi, o numerze rejestracyjnym RLE 90EN.

więcej »
konkurs
„ARCHITEKCI NASZEJ RZECZYWISTOŚCI” - KONKURS GRANTOWYWednesday, 04 March 2015

Program dofinansowuje przedsięwzięcia, które przywracają pamięć o znanych-nieznanych bohaterach polskich miast: przedsiębiorcach, naukowcach, społecznikach.

więcej »