Biegniemy … pędzimy… Jeszcze kilka dni temu nikt z nas nie pomyślał o tym, że może nas coś zatrzymać – w nieustannym pośpiechu, mijaniu się, gonitwie  za nieznanym. Brak czasu był usprawiedliwieniem na wszystko A jednak świat się zatrzymał ! Koronawirus – wstrzymujemy oddech ze strachu o swoje zdrowie, życie i o swoich najbliższych. Chcemy żyć! Chcemy czuć się bezpieczni ! Ale w tym  samym czasie pojawia się drugi zabójca, cichy i tak samo okrutny. To nienawiść ! Dla niektórych chory już nie jest człowiekiem. Trzeba go „tylko” napiętnować , oskarżyć,  podeptać !!!  Doświadczyliśmy tego jako mieszkańcy powiatu leżajskiego. Może warto w tym trudnym dla wszystkich czasie odnaleźć człowieka w człowieku i wykrzesać w swoim sercu odrobinę ludzkiej solidarności. Warto !

Bo tylko

 „Moja i Twoja nadzieja
Pozwoli uczynić dziś cuda…”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Mieszkańcy Gminy Leżajsk

Zostańcie w domu i weźcie udział w naszym konkursie #NIEHEJTUJE #INSPIRUJE. Konkurs  jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania w sieci. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w cyberprzestrzeni, wolne od hejtu i mowy nienawiści. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół z terenu gminy Leżajsk oraz ich rodziców.

Konkurs #NIE HEJTUJĘ #INSPIRUJĘ zorganizowała Gmina Leżajsk, a współorganizatorami są Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie i Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.

Poniżej przedstawiamy zasady konkursu
Ogólne zasady konkursu #NIEHEJTUJE #INSPIRUJE
Regulamin konkursu