Organizatorzy Konkursu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017” we współpracy z Gminą Leżajsk zapraszają na spotkanie szkoleniowe zorganizowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Tematem spotkania będą zasady aplikowania wniosków, sposób wypełniania formularza wniosku w ramach "Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2017".

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Leżajsku (ul. Opalińskiego 2).

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu!

Konkurs „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017” jest organizowany przez 3 organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego: Fundację Fundusz Lokalny SMK, Lokalną Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie Lokalną Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja”. Realizacja Konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Odbiorcami projektu mogą być: młode organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe oraz grupy nieformalne z terenu województwa podkarpackiego
Termin realizacji inicjatywy: od 1 czerwca do 10 grudnia 2017 roku
Okres realizacji inicjatywy: minimum 2 miesiące
Kwota dofinansowania inicjatywy: od 2.000 zł do 5.000 zł
Wkład własny: minimum 10 % wartości wnioskowanej dotacji w postaci wkładu finansowego, usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy

Termin naboru wniosków: od 8 kwietnia do 8 maja 2017 roku do godziny 15:00.

Oferty należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres e- mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz wniosku o dofinansowanie oraz Regulamin Projektu Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017 dostępne są na stronie internetowej projektu http://www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl/ w zakładce „Dokumenty projektowe 2017”.