Jutro 1 września odbędzie się uroczystość otwarcia żłobka i przedszkola w Brzózie Królewskiej. Zapraszamy rodziców do zapisania dzieci - przygotowaliśmy dodatkowe miejsca w żłobku. Przewidujemy niespodzianki!

Oddanie dziecka do żłobka to jedna z najtrudniejszych do podjęcia przez rodziców decyzja. Wielu z Państwa znajduje się w sytuacji konieczności powrotu do pracy lub pragnie podjąć zatrudnienie. Z myślą o Was powstał żłobek "Leśny Domek" w Brzózie Królewskiej.

Drodzy Rodzice, możecie być pewni, że kadra żłobka zapewni Waszym pociechom bezpieczeństwo i uwagę, na którą zasługuje każde dziecko. Wykwalifikowana kadra zadba nie tylko o prawidłową opiekę i pielęgnacje maluchów,  ale także o ich wszechstronny rozwój.

Różnorodne zajęcia edukacyjne, dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka, sprawią, że nabędzie ono nowych umiejętności. Ponadto, Wasze pociechy, spędzą ciekawie czas w przyjaznej atmosferze, w grupie rówieśniczej, pod troskliwym okiem opiekunek.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu żłobka na facebooku, gdzie możecie Państwo zapoznać się z wyposażeniem i wyglądem placówki: https://www.facebook.com/zlobek.lesnydomek/