Gminna Biblioteka Publiczna w Giedlarowej bierze udział w konkursie "Przerwa na wspólne czytanie", w ramach którego biblioteka może wygrać zestaw książek. Wszystko zależy od Państwa - na bibliotekę w Giedlarowej można oddać swój głos poprzez stronę internetową.

Biblioteka Publiczna w Brzózie Królewskiej ma gorącą prośbę do wszystkich, którzy mają dostęp do Internetu i posiadają maila lub facebooka.

Przez cały miesiąc październik trwa głosowanie na biblioteki.  20 bibliotek z największą liczbą głosów otrzyma 250 książek dla dzieci i młodzieży oraz 2 pufy do czytania, kolejne 100 bibliotek 50 książek.

Dla nas to ogromna okazja, gdyż  mamy szansę wzbogacić się o tak liczny księgozbiór.

Więc głosujcie na nas. Wystarczy wejść na stronę www.wspolneczytanie.pl

Zarejestrować się i codziennie oddać 1 głos, szukajcie Gminnej Biblioteki Publicznej w Giedlarowej. To tak niewiele ale dla nas tak dużo.

Z  góry dziękujemy i zapraszamy wszystkich do korzystania ze zbiorów naszej biblioteki.